top of page

Naše služby

Jsme inovativní a flexibilní firma, která se ráda vyrovnává s novými výzvami. Klade důraz na konstruktivní a respektové jednání. Poskytujeme kvalitní pomoc a individuální přístup přizpůsobený vašim potřebám. Společně překonáme jakékoli výzvy, které se objeví.

Návrhy zahrad

Návrhy zahrad

Nabízíme odborné poradenství a návrhy zahrad nebo veřejného prostoru přímo na míru pro Vás! Umíme zajistit kompletní návrh, osazovací plány, studii, prováděcí a realizační dokumentaci.

Na přání zákazníka zajistíme i vizualizaci.

Veřejná zeleň

Veřejná zeleň

Veřejná zeleň má velký dopad na životní prostředí a místní komunitu. Zlepšuje kvalitu ovzduší, snižuje teplotu ve městech a pozitivně působí na naše zdraví. Všechny tyto faktory si uvědomujeme a je naším posláním tvořit prostory naší země krásnějšími a funkčnějšími.

Nabízíme komplexní služby v oblasti veřejné zeleně, intravilánu a extravilánu. Pomůžeme vám s realizací zahrad, veřejných parků, revitalizací zeleně, instalací mobiliáře a herních prvků, výsadbou stromů, záhonů, výstavbou cest, plotů, zídek, vodních prvků a mnohým dalším.

Krajinná zeleň

Krajinná zeleň

O tom, že v současné době je nezbytné se starat o naši krajinu, ví každý, a my jsme připraveni naší krajinu nadále zkrášlovat.
Krajinná zeleň má mnoho ekologických vlivů, ať už snížení eroze, podpora biodiverzity, kvalita ovzduší apod.
S námi můžete například pomoci naší krajině výsadbou alejí, biokoridorů a revitalizací vodních toků a ploch.

Údržba zeleně

Údržba zeleně

Díky profesionální údržbě zeleně dokážeme vykouzlit z vašeho parku nebo zahrady udržitelnou oázu klidu. Náš tým proškolených pracovníků se postará o to, aby právě vaše zahrada neztratila svůj půvab. Maximálně se přizpůsobíme vašim požadavkům a časovým podmínkám.

Nabízíme komplexní služby včetně arboristiky.

Stavební práce

Stavební práce

Zaměřujeme se také na profesionální realizaci menších stavebních zakázek, jako jsou terasy, altány, schodiště, zídky, oplocení, gabiony, cesty a další.

bottom of page